11 marca 2013

Yves Rocher - 7 Days mini produkty

Dziś post o Yves Rocher!
Jakiś czas temu zakupiłam za (chyba) 5 zł 90 gr "na próbę" 7-dmio dniowy zestaw mini produktów do pielęgnacji suchej skóry twarzy.


Od producenta:


Oto co znajdziemy w środku:


Moja opinia:

Ładne opakowanie i kusząca cena, czemu nie spróbować?
Te miniaturki mimo że są przewidziane na 7-dmio dniową pielęgnacje mi starczyły na 10 pełnych dni.
Działanie. Żel - przyjemna konsystencja, dość gęsta, która ładnie zmywa resztki makijażu i odświeża cerę nie wysuszając jej. Warto podkreślić że ma przyjemny (kwiatowy?) zapach.
Krem na dzień - ma bardzo lekką konsystencję, nie zapycha ale niestety nie nawilża dostatecznie. Zapach również przyjemny (jak w przypadku żelu).
Balsam na noc - treściwsza niż w przypadku kremu na dzień konsystencja, która faktycznie bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania i nie zapycha. Zapach - jak w przypadku powyższych produktów.
Reasumując. Miłe zaskoczenie :) jak na kosmetyki YR aczkolwiek nie zachwyciły mnie. Moja skóra wymaga deczko większego nawilżenia. Gdyby krem na dzień był taki jak balsam na noc...
No nie wiem... Cena pełnowymiarowych produktów, moim zdaniem nie jest zła K L I K więc uważam że są warte wypróbowania! Ja chętnie się skuszę na maseczkę K L I K z tej serii :) 

Pozdrawiam!

5 komentarzy:

Dziękuję za Wasze komentarze !!!
Jeśli Ci się u mnie spodobało - obserwuj mnie ;)
Zapraszam ponownie!